UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ha ha ha dobre, Władimir to najpierw niech wybuduje oczyszczalnie ścieków, Już miał budować delfinarium, a wcześniej wielkie kasyna, potem chciał zrobić rezerwat na Mierzei, a teraz chce wielkich portów, tylko że 2/3 Obwodu to strefy ograniczonego dostępu ze względów wojskowych, już widzę, te tłumy, co będą ciągnąć do Rosji jachtami i latać z karteczkami. Ciekawe też niby po co mieliby tam wozić przeładunki skoro w Polsce jest stefa Schengen, nie trzeba załatwiać papierów na granicy i nie ma ceł, bo na terenie całej UE jest unia celna i strefa wolnego handlu, No i w Polsce jest o niebo więcej atrakcji.


Anuluj