UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Są połączenia kolejowe i jest S7, każde ministerstwo ma swój budżet i realizuje swoje plany, Min. Infrastruktury i PKP zajmują się koleją i drogami a Przekopem Min. GMiŻŚ, więc nie wiem o co ci chodzi.


Anuluj