UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Porzucone konstrukcje to pamiętam z czasów PO, UW i KLD. Zrujnowane fabryki, cukrownie, stocznie, kopalnie, huty zakłady naprawcze taboru kolejowego itp. Jak PO dojedzie do władzy pewnie znowu tak będzie, bo im nigdy nic się nie opłaca, a wszystko trzeba sprzedać Niemcom i potem im wszystko się opłaca.