UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czytam te komentarze i stwierdzam że naprawdę Elbląg to rezerwat czerwonoskorych pustoglowcow. Narzekają narzekają i Olsztynowi i Gdańskowi du... y dają. Ku.... a to jedyna szansa na ocalenie od upadku tego pięknego regionu. Tylko wymienię władze na energicznych młodych ludzi a nie Pijaka i lewaka

Nad jarem