UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytam te komentarze i stwierdzam że naprawdę Elbląg to rezerwat czerwonoskorych pustoglowcow. Narzekają narzekają i Olsztynowi i Gdańskowi du... y dają. Ku.... a to jedyna szansa na ocalenie od upadku tego pięknego regionu. Tylko wymienię władze na energicznych młodych ludzi a nie Pijaka i lewaka
Nad jarem