UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytam te komentarze i stwierdzam że naprawdę Elbląg to rezerwat czerwonoskorych pustoglowcow. Narzekają narzekają i Olsztynowi i Gdańskowi du... y dają. Ku.... a to jedyna szansa na ocalenie od upadku tego pięknego regionu. Tylko wymienię władze na energicznych młodych ludzi a nie Pijaka i lewaka

Nad jarem

Anuluj