Wybrany wątek opinii
Współczuję mieszkańcom dalszej Mierzei i turystom.
Oddaję gratis pomysł ma biznes - dojazd do Krynicy będzie kompletnie zatkany przez następne trzy letnie sezony, zainwestować w łódź i wozić ludzi z Tolkmicka albo Fromborka.
Jakby władze PKP myślały trzeźwo to uruchomiliby ruch ze Zdroju...
To jest szansa na rozwój rejonu. Przekop guzik komukolwiek da, ale jego budowę można wykorzystać ????
Do moderacji
Odpowiedz
27
86
Akurat droga do Krynicy nic się nie zmieni, bo ona zawsze była zakorkowana w sezonie. Takie położenie geograficzne, że co byś nie zrobił, to i tak zawsze będzie źle,
Do moderacji
Odpowiedz
37
6
@Locke - Mieszkam w Elblągu od urodzenia, niedługo idę na emeryturę. Pociągiem w stronę Fromborka jechałem może ze trzy razy. Dziękuję.
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
Przekop dopomoże portowi i właścicielom jachtów.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Jaka pogoda w, Moskwie?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Od 30 lat w tym kraju rządzili tacy geniusze ekonomii jak ty dla których proste rozwiązania są bez sensowne - port działa cały rok a ludzie przyjeżdżają sezonowo , ponadto w samym porcie i ludzie znajdą zatrudnienie nie wspominając o rozwoju tych rejonów na wschód od zalewu - ale to jak widzę przekracza możliwości jej chodzi o wyobraźnię!?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Civil - Znajdą zatrudnienie ludzie w porcie bo? Nagle przybędzie miejsc pracy? Port działa sezonowo, ale jest zależny od pogody - niski lub wysoki stan wody, nie otworzą mostu w Nowakowie, zamarznięty zalew - nie ma ruchu. Ale najbardziej to mnie interesuje skąd te miejsca pracy w elbląskim porcie?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Ploterek - Port to dopiero początek. .. Powstanie też, niechybnie, stocznia będąca dumną kontynuacją przedwojennych tradycji morskich miasta. Będą w niej powstawały atomowe okręty podwodne i lotniskowce, które na wodach Zalewu Wiślanego dadzą twardy odpór putinowskiemu imperializmowi Rosji jednocześnie pokazując Niemcom, gdzie jest ich miejsce przy wielkiej Polsce pod przewodnictwem pana Jarosława Kaczyńskiego. .. Samochodowce będą wywoziły auta z fabryki samochodów elektrycznych premiera Morawieckiego, która będzie rozwinięciem dzieła Komnicka. .. Elblążanie musza tylko zachować czujność i dać sobie wbić tutaj elektrowni atomowej pod pozorem zasilania przemysłu, który tu powstanie stymulowany wybudowanym kanałem imienia Lecha i Jarosława Kaczyńskich.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Norbert 39 - Popatrz za okno. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Można zbudować 4 pasmową estakadę z Tolkmicka do Krynicy Morskiej (ok. 8 km). Widziałem taką estakadę długości około 200 km z Houston do Nowego Orleanu. Koszt 1km jest prawie taki sam jak kilometra normalnej drogi czyli cała estakada kosztowała by ok. 400 mln zł.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Jerzy11 - Zbudować i po co? Krętymi, wąskimi dróżkami do Tolkmicka, potem do toi-toja /bo innych atrakcji brak/ i nareszcie Golden-Gate do Krynicy na ostatki dorszy? Podaj ile ludzi ma Houston i Nowy Orlean. A ile Tolkmicko i Krynica M. ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0