Wybrany wątek opinii

ogrom zniszczeń na zdjęciach widać. .. po cholerę tak kretyński pomysł zaświtał kaczopsujom???
gryt (2020.01.22)
Pomysł wspaniały. Niech żyje przekop i Elbląg.
(2020.01.23)
Powrót do komentarzy