Wybrany wątek opinii
ogrom zniszczeń na zdjęciach widać. .. po cholerę tak kretyński pomysł zaświtał kaczopsujom???
Do moderacji
Odpowiedz
3
10
Pomysł wspaniały. Niech żyje przekop i Elbląg.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1