Wybrany wątek opinii
Jest taki program na Discovery "Porzucone konstrukcje". Zobaczymy w nim niebawem przekop, rozpoczętą, niezakończoną i niepotrzebną inwestycję na Mierzei.
Do moderacji
Odpowiedz
14
27
Porzucone konstrukcje to pamiętam z czasów PO, UW i KLD. Zrujnowane fabryki, cukrownie, stocznie, kopalnie, huty zakłady naprawcze taboru kolejowego itp. Jak PO dojedzie do władzy pewnie znowu tak będzie, bo im nigdy nic się nie opłaca, a wszystko trzeba sprzedać Niemcom i potem im wszystko się opłaca.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Jak się za to zabierze PO sp. bardzo o.o. to zapewne tak będzie- na chwilę obecną i można wybudować drogi nie doprowadzając firm podwykonawczych do bankructwa i jak widać kanał też się robi sprawnie , taka odmiana po latach niemocy i marazmu
Do moderacji
Odpowiedz
4
1