115
22.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mam nadzieję, że wysłał go w prezencie tym co przeciwko przekopowi strajkują na pamiątkę. :D
(2020.01.23)
To fajnie, bo Polska to katolicki kraj. :)
(2020.01.23)
A ja słyszałem, ze tam bedzie punkt widokowy, lokale gastronomiczne i sklepy no i parking i hotel, ale to obok przekopu zaraz.
(2020.01.23)
Pomysł wspaniały. Niech żyje przekop i Elbląg.
(2020.01.23)
No tak bo na Rosjan ekolodzy mają jakikolwiek wpływ. Chyba się zachłysnąłeś końską dawką propagandy. Ale jak Ci pasuje na co idą podatki to tylko pozazdrościć nieświadomości.
Edward Trapp (2020.01.23)
Tak pasuje mi, bo przekop to jakaś konkretna inwestycja, która będzie istnieć dziesiątki jak nie setki lat, a nie jak wydali ponad 100 milionów na budowę elektrowni atomowej i nawet nie wyznaczyli jej lokalizacji, albo na ekrany dzwiekochłonne przy drogach w polu, czy psie parki, albo toalety, albo na ponad 100 śmietników w małym parku, które są rozmieszczone co kilka metrów w 1 z polskich miejscowości. To mi nie pasuje. No i jestem w pełni świadomy, wolę, żeby wydali kase na przekop niż na jakieś pseudoekologiczne projekty. Na tunel pod martwą Wisłą w Gdańsku też wydali miliard, a na kladki na Motławie następne i jakoś nikt nie robi rabanu.
(2020.01.23)
Wolisz płacić ruskim co roku ogromne kwoty za przepływ przez ich tereny i trzymać paluszek prosto w pupce żeby czasami się nie pogniewali Ćwoku!
Jony (2020.01.23)
Jaka pogoda w, Moskwie?
Norbert 39 (2020.01.23)
Statki na wagony !!!
Civil (2020.01.23)
Od 30 lat w tym kraju rządzili tacy geniusze ekonomii jak ty dla których proste rozwiązania są bez sensowne - port działa cały rok a ludzie przyjeżdżają sezonowo , ponadto w samym porcie i ludzie znajdą zatrudnienie nie wspominając o rozwoju tych rejonów na wschód od zalewu - ale to jak widzę przekracza możliwości jej chodzi o wyobraźnię!?
Civil (2020.01.23)