UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Porzucone konstrukcje to pamiętam z czasów PO, UW i KLD. Zrujnowane fabryki, cukrownie, stocznie, kopalnie, huty zakłady naprawcze taboru kolejowego itp. Jak PO dojedzie do władzy pewnie znowu tak będzie, bo im nigdy nic się nie opłaca, a wszystko trzeba sprzedać Niemcom i potem im wszystko się opłaca.