Wybrany wątek opinii

No to uczcie się zwolennicy parady oszustów od pisiorów jak takie inwestycje się przeprowadza. A komu się nie podoba przekop może wyjechać z Elbląga.
złoty_melon (2020.01.22)
Ty Złoty melon piszesz takie brednie ze nie chce się nawet komentować jesteś źle nastawiony do obecnej władzy śmierdzi mi tu Kodem lub P O cyrk i żenada
(2020.01.22)
Powrót do komentarzy