Wybrany wątek opinii
No to uczcie się zwolennicy parady oszustów od pisiorów jak takie inwestycje się przeprowadza. A komu się nie podoba przekop może wyjechać z Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
29
9
Ty Złoty melon piszesz takie brednie ze nie chce się nawet komentować jesteś źle nastawiony do obecnej władzy śmierdzi mi tu Kodem lub P O cyrk i żenada
Do moderacji
Odpowiedz
3
2