UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty Złoty melon piszesz takie brednie ze nie chce się nawet komentować jesteś źle nastawiony do obecnej władzy śmierdzi mi tu Kodem lub P O cyrk i żenada
Ty Złoty melon piszesz takie brednie ze nie chce się nawet komentować jesteś źle nastawiony do obecnej władzy śmierdzi mi tu Kodem lub P O cyrk i żenada