115
22.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co z bursztynem ? Podobno ma iść na obniżenie kosztów budowy. .. obiektów sakralnych w Polsce i imperium tatusia Rydzyka. @JPII
(2020.01.22)
BARDZO dobrze, przekopać choć by tylko żeby sovietom zrobić na złość
slawekel1 (2020.01.22)

info

8  
  4
Brawo PiS a reszta mo ,rdy w kubeł. Przekop i tak powstanie.
(2020.01.22)

info

10  
  5
@QbeeQ - niech sobie go robią tylko gadanie o tym w kolko jest chore, dajcie zyc, specjalnie to robicie zeby obrzydzić to przedsięwzięcie,
(2020.01.22)
Ale ruscy pachołkowie ciągle w natarciu.
jezry (2020.01.22)

info

8  
  2
Fot. 1- biurowiec, fot. 47- pomieszczenie robotników.
pesymist (2020.01.22)
@pesymist - Biurowiec na 18.
pesymist (2020.01.22)
Brawo,bo niedługo na tym zaoranym pasie powstanie sieć hoteli( ptaszki ćwierkają,ze o to chodziło), żadnego przekopu nie bedzie,a kto uwierzył,znaczy ze oglada tvpisss;) i dal sie zmanipulować.)).
Hahaha (2020.01.22)
Jest masa polaczen. A samochodem 30min. A tak w ogole jak ci nie pasi to sie wyprowadz, skoro taki z ciebie len patentowany.
(2020.01.22)
Komuch.
(2020.01.22)