A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co z bursztynem ? Podobno ma iść na obniżenie kosztów budowy. .. obiektów sakralnych w Polsce i imperium tatusia Rydzyka.
@JPII
BARDZO dobrze, przekopać choć by tylko żeby sovietom zrobić na złość
Brawo PiS a reszta mo ,rdy w kubeł. Przekop i tak powstanie.
@QbeeQ - niech sobie go robią tylko gadanie o tym w kolko jest chore, dajcie zyc, specjalnie to robicie zeby obrzydzić to przedsięwzięcie,
Ale ruscy pachołkowie ciągle w natarciu.
Fot. 1- biurowiec, fot. 47- pomieszczenie robotników.
@pesymist - Biurowiec na 18.
Brawo,bo niedługo na tym zaoranym pasie powstanie sieć hoteli( ptaszki ćwierkają,ze o to chodziło), żadnego przekopu nie bedzie,a kto uwierzył,znaczy ze oglada tvpisss;) i dal sie zmanipulować.)).
Jest masa polaczen. A samochodem 30min. A tak w ogole jak ci nie pasi to sie wyprowadz, skoro taki z ciebie len patentowany.
Komuch.