UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ha ha ha dobre, Władimir to najpierw niech wybuduje oczyszczalnie ścieków, Już miał budować delfinarium, a wcześniej wielkie kasyna, potem chciał zrobić rezerwat na Mierzei, a teraz chce wielkich portów, tylko że 2/3 Obwodu to strefy ograniczonego dostępu ze względów wojskowych, już widzę, te tłumy, co będą ciągnąć do Rosji jachtami i latać z karteczkami. Ciekawe też niby po co mieliby tam wozić przeładunki skoro w Polsce jest stefa Schengen, nie trzeba załatwiać papierów na granicy i nie ma ceł, bo na terenie całej UE jest unia celna i strefa wolnego handlu, No i w Polsce jest o niebo więcej atrakcji.