Wybrany wątek opinii

Kopać, niech zaleje jak najszybciej Elbląg. ..
(2020.01.22)
Nic nie zaleje, bo w Zalewie jest cieśnina Pilawska i nie ma tam śluz i jakoś nie Zalewa niczego poza tym jak cofka jest. To niby co ci zaleje. W kółko tylko jakieś brednie tu wypisują co niektórzy.
(2020.01.22)
A niby dlaczego ma zalać?! Jesteś jak widzę kolejnym przykładem ekologa po stosunkach międzynarodowych - jakby miało zalać to dawno by zalało wszak już jest jedno połączenie z Bałtykiem i to duuuuużo szersze i duuuuuużo głębsze przy którym przekop to pryszczyk - może podciągnięta się z fizyki i dowiesz się co nieco o naczyniach połączonych?!
Civil (2020.01.23)
Powrót do komentarzy