UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic nie zaleje, bo w Zalewie jest cieśnina Pilawska i nie ma tam śluz i jakoś nie Zalewa niczego poza tym jak cofka jest. To niby co ci zaleje. W kółko tylko jakieś brednie tu wypisują co niektórzy.
Nic nie zaleje, bo w Zalewie jest cieśnina Pilawska i nie ma tam śluz i jakoś nie Zalewa niczego poza tym jak cofka jest. To niby co ci zaleje. W kółko tylko jakieś brednie tu wypisują co niektórzy.