A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Osobiście, z Grodna pochodzących "Polaków" znam jedynie wrednych, zawistnych, skapych, pazernych i sklonnych do "przekrętów", hipokrytow, żyjących w zakłamaniu na pokaz... A dać im palec, to całą rękę wezmą. Zdania, nie zmieniam, od lat....
Popieram, jak najbardziej.
@cccccccc - Do czego się odnosisz? Jeśli do wczorajszego wydarzenia i osób broniących Sądów, to znaczy, że nie zrozumiałeś intencji. To nie są z pewnością zwolennicy PiSu, a ich przeciwnicy.
"brać polskie społeczeństwo za zakładnika"to akurat robi perfekcyjnie polski kler.
Kawa opamietaj się i pomyśl, że was jest tylko kilka tysięcy, a Nas miliony. I my dobrze pomietamy waszą butę i arogancję w czasie Nas sądzenia i to w każdej sprawie. Ale ten, kto nigdy nie był w sądzie i nie miał z sędziami do czynienia tego nie pojmie inie zrozumie.
do antypis, jezeli zle zrozumialam intencje, to nie wiem jak Ty zrozumiales?bo jezeli wszystko podporządkować jednej parti i jednemu człowiekowi to naprawdę będzie z nami źle. Oczywiście potrzebna jest reforma sądów, ale nie po dyktaturę tego rządu, już nam zreformowali Trybunał Konstytucyjny i wiele innych instytucji. Więc wystarczy. .. ..
Be,be,be tam wasze miejsce na pastwisko.
Drogi kolego, sam widzisz, jak media wyprały Ci mózg. Z automatu przyjmujesz, że skoro krytykuję PiS, to znaczy, że popieram PO. Nie czepiam się Ciebie - to nie jest Twoja wina. Tak obecnie robi większość Polaków. Popatrz na tych dziennikarzy, bloggerów, pisarzy, profesorów - mnóstwo, jeśli nie większość, z nich studiowała psychologię. Ci ludzie doskonale wiedzą, co robią i doskonale manipulują ludźmi. Dlatego to właśnie tych specjalistów po psychologii widzisz w TV, gazetach i internecie. To, co się dzieje w Polsce zaczęło się już następnego dnia po przewrocie w '89 i nie było żadnej partii, która zrobiła coś dobrego dla kraju, bo nie taki jest ich cel. Ich celem jest zniszczenie polskiej gospodarki, wprowadzenie tu zachodnich korporacji i zrobienie z nas taniej siły roboczej. Jeśli w to nie wierzysz, to popatrz na wszystkie ustawy, które wchodzą i zastanów się nad ich konsekwencjami. Polecam również świetny kanał na Youtube: CW TV 24.
Kto pamięta cukier - PO - 4zł? :D
A teraz masz wolność? Możesz sobie np. postawić dom tam, gdzie chcesz i jaki chcesz? Możesz sobie zrezygnować z płacenia na NFZ, skoro i tak leczysz się prywatnie? Możesz sobie odbierać wypłatę w kopercie, bez przelewania jej do banku i placenia mu za jej trzymanie?