Wybrany wątek opinii

Miałem nadzieję, że kasta ma więcej honoru a oni potrafią tylko brać polskie społeczeństwo za zakładnika.
(2019.12.19)
"brać polskie społeczeństwo za zakładnika"to akurat robi perfekcyjnie polski kler.
(2019.12.19)
Powrót do komentarzy