Wybrany wątek opinii
Miałem nadzieję, że kasta ma więcej honoru a oni potrafią tylko brać polskie społeczeństwo za zakładnika.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
"brać polskie społeczeństwo za zakładnika"to akurat robi perfekcyjnie polski kler.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1