Wybrany wątek opinii

nie wierze, że w Elblagu jest tyle ludzi nie myslacych, którzy popierają Dyktaturę PIS i plują na Unię Europejska, która wybudowała nam drogi i tyle kasy dała na modernizację kraju, zakręcą kurek to dopiero przejżycie na oczy. No cóż Elbląg to miasto emerytów i rencistów, oglądających TVP i słuchających księdza na mszy, bo młodzi i myślący wyjechali z tego miasta, więc i poglądy są jakie są
cccccccc (2019.12.19)
@cccccccc - Do czego się odnosisz? Jeśli do wczorajszego wydarzenia i osób broniących Sądów, to znaczy, że nie zrozumiałeś intencji. To nie są z pewnością zwolennicy PiSu, a ich przeciwnicy.
antypis (2019.12.19)
Powrót do komentarzy