UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do antypis, jezeli zle zrozumialam intencje, to nie wiem jak Ty zrozumiales?bo jezeli wszystko podporządkować jednej parti i jednemu człowiekowi to naprawdę będzie z nami źle. Oczywiście potrzebna jest reforma sądów, ale nie po dyktaturę tego rządu, już nam zreformowali Trybunał Konstytucyjny i wiele innych instytucji. Więc wystarczy. .. ..