UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Osobiście, z Grodna pochodzących "Polaków" znam jedynie wrednych, zawistnych, skapych, pazernych i sklonnych do "przekrętów", hipokrytow, żyjących w zakłamaniu na pokaz... A dać im palec, to całą rękę wezmą. Zdania, nie zmieniam, od lat....
Elblażanka