UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drogi kolego, sam widzisz, jak media wyprały Ci mózg. Z automatu przyjmujesz, że skoro krytykuję PiS, to znaczy, że popieram PO. Nie czepiam się Ciebie - to nie jest Twoja wina. Tak obecnie robi większość Polaków. Popatrz na tych dziennikarzy, bloggerów, pisarzy, profesorów - mnóstwo, jeśli nie większość, z nich studiowała psychologię. Ci ludzie doskonale wiedzą, co robią i doskonale manipulują ludźmi. Dlatego to właśnie tych specjalistów po psychologii widzisz w TV, gazetach i internecie. To, co się dzieje w Polsce zaczęło się już następnego dnia po przewrocie w '89 i nie było żadnej partii, która zrobiła coś dobrego dla kraju, bo nie taki jest ich cel. Ich celem jest zniszczenie polskiej gospodarki, wprowadzenie tu zachodnich korporacji i zrobienie z nas taniej siły roboczej. Jeśli w to nie wierzysz, to popatrz na wszystkie ustawy, które wchodzą i zastanów się nad ich konsekwencjami. Polecam również świetny kanał na Youtube: CW TV 24.