Wybrany wątek opinii

@berol - To są osoby, które pamiętają jak wygląda brak wolności. .
Kat (2019.12.19)
A teraz masz wolność? Możesz sobie np. postawić dom tam, gdzie chcesz i jaki chcesz? Możesz sobie zrezygnować z płacenia na NFZ, skoro i tak leczysz się prywatnie? Możesz sobie odbierać wypłatę w kopercie, bez przelewania jej do banku i placenia mu za jej trzymanie?
(2019.12.19)
Rodzina i znajomi pracownikow sadow kilka osob znam. Zenada. Liczycie tylko na apanaze.
Gosc (2019.12.19)
@Gosc - "kilka osob znam"- no to słabo działaczu, działacie, że wszystkich nie znacie.
(2019.12.19)
No już nie przesadzaj, dla nich wujcio Józef Wisarionowicz był lagodny
(2019.12.19)
Powrót do komentarzy