Wybrany wątek opinii
@berol - To są osoby, które pamiętają jak wygląda brak wolności. .
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
A teraz masz wolność? Możesz sobie np. postawić dom tam, gdzie chcesz i jaki chcesz? Możesz sobie zrezygnować z płacenia na NFZ, skoro i tak leczysz się prywatnie? Możesz sobie odbierać wypłatę w kopercie, bez przelewania jej do banku i placenia mu za jej trzymanie?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Rodzina i znajomi pracownikow sadow kilka osob znam. Zenada. Liczycie tylko na apanaze.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@Gosc - "kilka osob znam"- no to słabo działaczu, działacie, że wszystkich nie znacie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
No już nie przesadzaj, dla nich wujcio Józef Wisarionowicz był lagodny
Do moderacji
Odpowiedz
1
1