UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A teraz masz wolność? Możesz sobie np. postawić dom tam, gdzie chcesz i jaki chcesz? Możesz sobie zrezygnować z płacenia na NFZ, skoro i tak leczysz się prywatnie? Możesz sobie odbierać wypłatę w kopercie, bez przelewania jej do banku i placenia mu za jej trzymanie?