Wybrany wątek opinii
PO ppdobno rządzilo tyle lat. Mozesz mi wymienic co zrobilo dla kraju? Bylem wtedy dzieckiem i nie interesowalam sie polityka.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
MlodyRocznik byly takie czase, że 5 latki miały marszem iść do szkoły, tworzyli gimbazy a emerytury mało kto by dożył. Kopacz gwiazda chciała nas zrównywać z innymi krajami ale to jakie inne kraje dawały wsparcia rodzinom czy to finansowe czy tez w postaci nawet ksiazek do szkoly - przy tym siedziała cicho. Nie wspomnę o tym że masz szczęscie życ w bezpiecznym kraju bo i uchodźców z afryki chcieli nam podrzucić , zarzucajac nam solidaryzacje ale zapomnieli ilu mamy uchodźców z ukrainy.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Drogi kolego, sam widzisz, jak media wyprały Ci mózg. Z automatu przyjmujesz, że skoro krytykuję PiS, to znaczy, że popieram PO. Nie czepiam się Ciebie - to nie jest Twoja wina. Tak obecnie robi większość Polaków. Popatrz na tych dziennikarzy, bloggerów, pisarzy, profesorów - mnóstwo, jeśli nie większość, z nich studiowała psychologię. Ci ludzie doskonale wiedzą, co robią i doskonale manipulują ludźmi. Dlatego to właśnie tych specjalistów po psychologii widzisz w TV, gazetach i internecie. To, co się dzieje w Polsce zaczęło się już następnego dnia po przewrocie w '89 i nie było żadnej partii, która zrobiła coś dobrego dla kraju, bo nie taki jest ich cel. Ich celem jest zniszczenie polskiej gospodarki, wprowadzenie tu zachodnich korporacji i zrobienie z nas taniej siły roboczej. Jeśli w to nie wierzysz, to popatrz na wszystkie ustawy, które wchodzą i zastanów się nad ich konsekwencjami. Polecam również świetny kanał na Youtube: CW TV 24.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Trafne sugestie i opinie. Pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0