A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bezpiecznym? To PiS już przestał prowokować Rosję do wojny z Polską?
Zdjęcie nr 10 mi się podoba strasznie. , ,Sędziowie do sędziowania, politycy do polityki''. Pani Katarasińskiej, posłance PO mogłyby się spodobać. Przypomniały by jej się marzec 68 roku i znane hasła, ,studenci na uczelnię, pisarze do pióra, syjoniści na Synaj'', hasła dosyć popularne w czasach kiedy była dziennikarką komunistycznego, ,Głosu Robotniczego''. Jak widać w pewnych kręgach społecznych odruchy i reakcje są bezwarunkowe jak u psa Pawłowa.
Dziękuję wszystkim za minusowanie mojego komentarza odnośnie chęci zarabiania 2500 zł i możliwości zakupienia za nią czterokrotnie większej liczby towarów i usług. Dzięki temu wiem, jak wielu tu jest głupków.
PO nic nie zrobiło! A sorry przekrety robilo!
@GłębokaMyśl - Głęboko to ty raczej nie myślisz.
Oraz rodziny i przyjaciele obecnych "sędziów".
"Kto pamięta cukier - PO - 4zł? :D"też pamiętam chleb po 89 groszy, masło po 2,99 zł, jabłka po 1,20 zł, dobre wędliny po 20 zł za kg i najlepiej, ze mam nadal taka samą wypłatę :(
"Głęboko to ty raczej nie myślisz"- NIEPRAWDA on myśli bardzo głęboko, tylko o czym? Ano o czymś bardzo głębokim, przyjemnym, czymś czego nie ma.
@Glosrozsadku1 - Problem w tym że jakieś 50 lat wcześniej większość ich dziadków poganiała konika ciągnącego sochę.
A gdzie masz niewolę w Białorusi? W Białorusi jest obecnie większa swoboda, niż w Polsce. Gospodarczo również niedługo wyprzedzi Polskę. Czy jakiś Białorusin narzeka na swój kraj? Widziałeś kiedykolwiek w Polsce jakiegoś białoruskiego uchodźcę? Zobacz, że nawet mniejszość polska nie ma zamiaru wyjeżdżać do Polski. Mniejszość litewska nawet wystosowała list do prezydenta Litwy, żeby przyjechał i podziękował Łukaszence, za to, jak dobrze ich traktuje.