Wybrany wątek opinii
Na Białorusi Niech jadą tam bardziej na wschód bo w Grodnie mieszkają pożądani Ludzie
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
Osobiście, z Grodna pochodzących "Polaków" znam jedynie wrednych, zawistnych, skapych, pazernych i sklonnych do "przekrętów", hipokrytow, żyjących w zakłamaniu na pokaz... A dać im palec, to całą rękę wezmą. Zdania, nie zmieniam, od lat....
Do moderacji
Odpowiedz
1
0