Wybrany wątek opinii

Na Białorusi Niech jadą tam bardziej na wschód bo w Grodnie mieszkają pożądani Ludzie
jank (2019.12.19)
Osobiście, z Grodna pochodzących "Polaków" znam jedynie wrednych, zawistnych, skapych, pazernych i sklonnych do "przekrętów", hipokrytow, żyjących w zakłamaniu na pokaz... A dać im palec, to całą rękę wezmą. Zdania, nie zmieniam, od lat....
Elblażanka (2019.12.19)
Powrót do komentarzy