UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kawa opamietaj się i pomyśl, że was jest tylko kilka tysięcy, a Nas miliony. I my dobrze pomietamy waszą butę i arogancję w czasie Nas sądzenia i to w każdej sprawie. Ale ten, kto nigdy nie był w sądzie i nie miał z sędziami do czynienia tego nie pojmie inie zrozumie.