Wybrany wątek opinii
Poczekajcie rok, dwa a będzie bieda bo już teraz widać podwyżki w sklepach i usługach. Tylko szkoda, że tylu ludzi daje się nabrać na to że dostaje więcej kasy. Podwyższając najniższa o 450 zł to właściciel np piekarni musi podwyższyć cenę chleba bo musi więcej zapłacić firmie która dostarcza produkty, piekarzowi i dostawcy. Sklep musi zapłacić więcej pracownikowi i przez to wszystko drożeje i mimo wyższych płac i tak nam nic nie zostaje. Ludzi ogarnięcie się w końcu , dostajecie więcej by więcej wam zabrać w podatkach.
Do moderacji
Odpowiedz
76
79
Tęskno im do czasów PRL, bo wtedy każdy był milionerem. Ja wolę żyć, jak przeciętny Amerykanin: zarabiać tylko 2500 zł, ale za to móc za moją marną wypłatę kupić 4x więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
20
13
Kto pamięta cukier - PO - 4zł? :D
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
"Kto pamięta cukier - PO - 4zł? :D"też pamiętam chleb po 89 groszy, masło po 2,99 zł, jabłka po 1,20 zł, dobre wędliny po 20 zł za kg i najlepiej, ze mam nadal taka samą wypłatę :(
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
A producent tego (tzn rolnik)dostanie dziś jeszcze mniej za swoje produkty niż wtedy!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Wystarczy trochę dobrej woli i myślenia samodzielnego ! Kiedyś ceny szły szybciej w górę a podwyżek nie było. Emeryci dostawali po 2,5 zł podwyżki a prąd wzrósł o 15 %. Jak ślepym trzeba być, by nie widzieć tak po prostu uczciwie, że jest ogromna różnica życia w obecnej Polsce niż za czas ów PO-PSL, na korzyść obecnego rządu. To prawda, chcą zabrać przywileje towarzyszom sędziom- komunistycznym szubrawcom ! Czy życzyć Ci abyś trafił na takiego sędziego, do takiego sądu ? Choć jesteśmy po przeciwnej stronie to jednak nie życzę tobie ani tym pyskaczom, dawnym złodziejom systemu komunistycznego, aby doświadczyli tego barbarzyństwa.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
obniżyć stawki godz do 4 zł, będzie jak w raju
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Zmień pracę, kredyt weź. .. jesteś niezaradny
Do moderacji
Odpowiedz
1
0