UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Osobiście, z Grodna pochodzących "Polaków" znam jedynie wrednych, zawistnych, skapych, pazernych i sklonnych do "przekrętów", hipokrytow, żyjących w zakłamaniu na pokaz... A dać im palec, to całą rękę wezmą. Zdania, nie zmieniam, od lat....
Elblażanka