UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kawa opamietaj się i pomyśl, że was jest tylko kilka tysięcy, a Nas miliony. I my dobrze pomietamy waszą butę i arogancję w czasie Nas sądzenia i to w każdej sprawie. Ale ten, kto nigdy nie był w sądzie i nie miał z sędziami do czynienia tego nie pojmie inie zrozumie.