UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do antypis, jezeli zle zrozumialam intencje, to nie wiem jak Ty zrozumiales?bo jezeli wszystko podporządkować jednej parti i jednemu człowiekowi to naprawdę będzie z nami źle. Oczywiście potrzebna jest reforma sądów, ale nie po dyktaturę tego rządu, już nam zreformowali Trybunał Konstytucyjny i wiele innych instytucji. Więc wystarczy. .. ..


Anuluj