A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@MlodyRocznik - Każda partia, która wywyższa kler, robi źle dla kraju!
Tak. Odebrać pieniądze z kasy.
@Kasjer - też odebrać kasię
Co ja CI poradze? Widocznie taka Twoja rola.Smutno mi! Garbusiarz cyklista
Dobre!! Masz poczucie humoru,a to cecha ludzi inteligentnych.Garbusiarz cyklista
Miałem nadzieję, że kasta ma więcej honoru a oni potrafią tylko brać polskie społeczeństwo za zakładnika.
Ale skowyt ale jaja ale jaja widać Kaczor robi niezłą rozpierduchę w sądownictwie że tylu czerwonych towarzyszy many na ulicach buhahaha !!!!
nie wierze, że w Elblagu jest tyle ludzi nie myslacych, którzy popierają Dyktaturę PIS i plują na Unię Europejska, która wybudowała nam drogi i tyle kasy dała na modernizację kraju, zakręcą kurek to dopiero przejżycie na oczy. No cóż Elbląg to miasto emerytów i rencistów, oglądających TVP i słuchających księdza na mszy, bo młodzi i myślący wyjechali z tego miasta, więc i poglądy są jakie są
Tysiace Elblazan wyleglo na ulice w protescie przeciwko reformom w polskim sadownictwie,brawo my Elblazanie patrz fotoreportarz.Garbusiarz cyklista
MlodyRocznik byly takie czase, że 5 latki miały marszem iść do szkoły, tworzyli gimbazy a emerytury mało kto by dożył. Kopacz gwiazda chciała nas zrównywać z innymi krajami ale to jakie inne kraje dawały wsparcia rodzinom czy to finansowe czy tez w postaci nawet ksiazek do szkoly - przy tym siedziała cicho. Nie wspomnę o tym że masz szczęscie życ w bezpiecznym kraju bo i uchodźców z afryki chcieli nam podrzucić , zarzucajac nam solidaryzacje ale zapomnieli ilu mamy uchodźców z ukrainy.