Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
14
51
@RobertKoliński - jaka wiedza! jakie doswiadczenie! dlaczego zatem nie zalozysz firmy i nie dolaczysz do chóru? bo po prostu wiesz ze to wszystko bzdura :)bo jesli swiadomie nie chcesz byc bogatszy/dac ludziom prace/placic podatki [ktore tak kochasz]/wykorzystac swoja zdolnosc oratorska to znaczy ze to jednak nie jest tak jak opisujesz
Do moderacji
Odpowiedz
25
5
Do moderacji
Odpowiedz
2
19
@RobertKoliński - Ale trudno Ci pisać by Twojego największego pana (PIS), nie urazić, co nie?
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Do moderacji
Odpowiedz
2
18
A po co on ma to robić? Przecież lepiej żyć z zasiłków i pomocy państwa
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@RobertKoliński - Skoro komuniści mają takich "fachowców "jak Ty to dlaczego i rządy rozkładają na łopatki kazde państwo w którym rządzili rządzą? Dlaczego w Polsce przez 50 lat waszych rządów nie ma dobrobytu Dlaczego zwykły robotnik który powinien miłować komunistów wszak chodzi im o jego dobro Dlaczego ten robotnik musiał narażać życie zdrowie wolność Dlaczego musiał przelać krew aby odsunąć was od władzy możesz mi to wyjaśnić bo za cholere tego nie rozumem. Gdziekolwiek się pojawicie od razu wiadomo że będzie porażka. Tylko nie zaczynaj mnie tu wyzywać od anonimowych trolli choć raz zachowaj się i odpowiedź
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
Do moderacji
Odpowiedz
2
15
@Niszczlewactwo - Zauważ, ze komuchy Polskę od 1945 do 1989 rozłożyli, a PIS rozwalił wszystko od 2015 do 2021,Pis jednak jest lepszy.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
Do moderacji
Odpowiedz
3
12
@RobertKoliński - Taki przyrost, bo prądu co chwila nie było, z nudów - o kurcze co ja piszę, jeszcze neokomuna weźmie przykład. No ale bez prądu trolli pisowskich nikt by nie czytał.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@RobertKoliński - pytanie do portelu, czy przewiduje dla tego pana, za te wyzwiska i grozby - ban na zawsze? dla czlowieka z opcji politycznej ktora 'miluje wszystkich'?
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
Do moderacji
Odpowiedz
1
10
@RobertKoliński - Czyli nadal udajesz ale tylko udajesz mądrego nic więcej ani razu nikomu tu na temat nie odpowiedziałeś. Zresztą Wszystkie twoje komentarze są nie na temat wszędzie tylko złodzieje patole brunatni jesteś już tak nudny i ubogi emocjonalnie
A za te ubliżanie prędzej czy później odpowiesz.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
Dawno to powinni zrobić przecież ten lewak to siewca nienawisci
Do moderacji
Odpowiedz
11
4
@RobertKoliński - Następne pytanie dlaczego ciebie tam jeszcze nie ma dlaczego nie rozkoszujesz się komunistycznym dobrobytem przecież tu Twój talent się marnuję
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
Do moderacji
Odpowiedz
1
8
@RobertKoliński - Serio rozumiesz te słowa co piszesz? Masz chyba schizofrenie początkująca bo nie wierzę że człowiek zdrowy nawet komunista może pisać takie bzdury. W życiu miałem do czynienia z wieloma komuchami jednak byli to w pewnym sensie ludzie dość komunikatywni potrafiący przynajmniej w jakimś stopniu odpowiedzieć na zadawane pytania potrafili poprzeć własnymi doświadczeniami swoje tezy. Niestety Ty jesteś wyjątkiem który szuka tylko rozgłosu który pisze bzdury których sam nie rozumie których sam logicznie nie potrafi wyjaśnić. Innych wyzywasz od nieuków a sam co potrafisz choć raz szczerze odpowiedź co sam osiągnąłeś dzięki swojej pracy wiedzy?
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
Do moderacji
Odpowiedz
2
12
@RobertKoliński - Kolejny opłacony, który rozsyła wyredagowane teksty propagandowe.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@RobertKoliński - A może choć zdradzisz mi dlaczego wyzywasz mnie od brunatnych? W ogóle dlaczego mnie i zresztą nie tylko mnie wyzywasz zamiast prowadzić normalny dialog na poziomie. W którym komentarzu moim zauważyłeś "z bydlęcenie, "? Bo ja mam setki Twoich komentarzy w których wszystkim ubliżasz gdzie wszystkich wyzywasz. Kolejny mój zarzut skoro chcesz być medialny i populrny chcesz poklasku to zachowaj trochę kultury a przede wszystkim pochwal się dlaczego miałbym popierać takich jak Ty opisz swoje sukcesy które osiągnąłeś dzieki swojej wiedzy. Poprostu oprócz tego że jesteś komunistą udowodnij że jesteś też normalnym człowiekiem. Chyba że sam dalej wolisz dawać sobie łapki w górę
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@RobertKoliński - Ty poprostu nie masz odwagi przyznać się do braków sukcesów do życia z dnia na dzień bez szans na emeryturę
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@RobertKoliński - Jedyne co potrafisz to ubliżyć nic więcej zero merytorycznych rozwiązań dyskusji więc tylko pozostało Ci ujadanie i krytykowanie każdego i wszystkiego
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
@RobertKoliński - Na marginesie jak to piszesz o "zbydlęceniu"to mogę Ci tu puścić setki Twoich komentarzy do ludzi dopiero byś przeczytal jak wygląda zbydlęcenie
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
@RobertKoliński - Przedsiębiorcy ciężko chłopie pracują, a nie proszą o zasiłek i proszę nas przeprosić. Z tarczy dostałam 5000 zł akurat na ZUS, człowieku przeproś nas, nie jesteśmy jak piszesz. .natychmiast przeproś.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Jak będziesz właścicielem pabu i będziesz dawał jemu browara na zeszyt to może cię przeprosi
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@Niszczlewactwo - i prosze to zrobic, ma Pan poparcie 99% tej strony i tego miasta
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Do moderacji
Odpowiedz
1
8
@RobertKoliński - Jakby wyjąć parę zdań i wyciąć ten bełkot na co przedsiębiorcy wydali tarczę bo byłby z tego ciekawy rzeczowy komentarz. Ta makro inflacja na poziomie 7-8% to wierzchołek góry lodowej patrząc na ceny w sklepach. Komentarz, którym błysnąłeś po z jednym małym ale. .. Dużym ALE. .. Inflacja zaczyna się od dna piramidy produktowej. Aby coś wyprodukować potrzeba energii, aby to dowieźć docelowo potrzeba logistyki i paliwa. Inflacji nie pomaga drukowanie pieniądza i sztuczne pompowanie gospodarki. Przecież gdyby ekonomia była taka prosta Państwo drukowałoby pieniądz bez pokrycia ile wlezie. Spłaciło kredyty, dało wszystkim po 3000+ na każdego obywatela. Przegonilibyśmy Norwegię w festiwalu popularności gdzie żyje się najbezpieczniej, gdzie nikt nie obawia się o swój los i byt finansowy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@RobertKoliński - Jestem ZA podobnie jak wielu myślę przedsiębiorców, którzy z politowaniem czytają Twoje mądrości. Robimy amnestię!!! Zwracam tarczę, kładę swój PIT36 za 2018,Państwo oddaje mi co do zeta cały utracony dochód z okresów lockdown i pandemii, porównawczo miesiąc do miesiąca, gwarantuje mi poziom kosztów stałych (prądu, gazu, wody)do poziomu 2018.Paliwo wraca do cen obowiązujących w 2018 roku. Nie ma żadnego problemu aby cena pozostała na poziomie 2018r. Proste prawda. Zanzibar już jest niemodny. Kierunek Dominikana chyba nie masz odebranego paszportu i zakazu opuszczania kraju prawda ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@RobertKoliński - A więc problemu nie ma bo biedaki tam jeżdżą nie krnąbrni przedsiębiorcy. Nie zapomnij tylko wysłać nam kartkę z urlopu na Dominikanie. Feletion o tym napisz do portelu okiem czytelnika spod palm; )
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@RobertKoliński - Wypociny pod tytułem oddajcie tarczę i wróćcie do cen z 2018 roku no to dostałeś gotowy patent jak pozbawić przedsiębiorcę miliardowych tarczy i obalenia inflacji. Wszyscy na to pójdą. A te miesiące kiedy Państwo mówi nam, czy mam prowadzić firmę na 50% mocy lub na 30% możliwości obiektów hotelowych lub restauracji też chcę do kieszeni. Proste. Dostałeś receptę mitomanie. Nie my ten kryzys wywołaliśmy nie my będziemy to piwo pili.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@RobertKoliński - Zdecyduj się wreszcie Dominikana jest dla biedaków czy dla łajdaków ? Miałbyś firmę, miałbyś cały ten koks, luksusowe. .. wszystko tylko czeka Twoja firma będzie socjalistyczna. PDK firmy "rozdaję co moje bo to wszystko Wasze nieroby". Jad Ci się przelał uszami, slang jak z rynsztoka a narzekasz na filtry portelu. .. dramat zostań już na tej Kubie, socjalistów tam brakuje.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@RobertKoliński - PS. Porządni ludzie jeżdżą na wakacje w Polsce. Wróć nawet lepiej Ci powiem za tarczę kupili apartamenty w Mielnie i Darłowie. Wstyd wydawać pieniądze na Kubie; )
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@RobertKoliński - Robercik no co tam ? Mówią, że tylko krowa nie zmienia poglądów. To w 2019 roku ramię w ramię z posłanką Falej na jednej liście do Sejmu a teraz plujesz coś na swoich. Człowiek chorągiewka; )
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@RobertKoliński - GM uważa, że jest pan czystej krwi kabotynem i nikt ani nic tego nie zmieni. Pańskie nienawistne pełne wyzwisk wypowiedzi niosą tyle treści i sensu co bełkot pijanego komsomolca. Napisał pan o sobie, ze jest pan pozytywistą. Proszę zatem zacząć swą energię pożytkować w sposób jak najbardziej pozytywistyczny. Proszę założyć spółdzielnię socjalną. Usługi produkcja, cokolwiek. Taka umysłowość jak pańska ogarnie to wszystko bez problemu. Będzie pan mógł wykazać się jako osobnik odpowiedzialny i kreatywny. Pomoże pan osobom nie potrafiącym się odnaleźć w naszej wspaniałej ojczyźnie a i sobie zapewni uczciwy grosz. Zaś czytelnicy Portelu będą zmuszeni przyznać żeś pan człowiekiem zdolnym do podejmowania konkretnego wysiłku na rzecz społeczeństwa a nie tylko do prowadzenia kretyńskiej kampanii w nadziei na ewentualny sukces wyborczy gdy jakaś partia postanowi umieścić na swej liście komsomolca co to paszczą i klawiaturą góry przenosił. Inflacja nad Wisłą miły panie to prosty efekt ciężkiej pracy Populizmu i Socjotechniki na niwie drukowania pieniądza bez pokrycia w produkcji czy usługach. Bolszewikom zawsze wydawało się, ze ich proste recepty przynoszą dobre rozwiązania. Nie inaczej jest z tymi obecnymi. Miejmy nadzieję, że wiosna zmyje ten nawóz z Polski zaś ich następcy będą mieli dosyć determinacji by rozliczyć działania PARTII i odpowiedzialnych za nie uczciwie osądzić.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@RobertKoliński - To kiedy startuje pańska spółdzielnia socjalna ? GM złożyła by panu życzenia Wesołych Świąt. .. ale komsomolcy tych świąt nie dostrzegają. .. To może, choć trochę rozumu w Nowym Roku. ..
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Np - P0 nie potrzebowało tyle czasu, żeby zniszczyć Polską gospodarkę. Głodowe pensje i kilka milionôw młodych Polaków wyjechało dorabiać innych. Żyję dostatecznie długo żeby widzieć różnice między tymi ugrupowaniami. Za PO nic się nie opłacało, tylko niszczyli a sami nic nie potrafili stworzyć. Jak powiedział klasyk"piniedzy nie ma i nie będzie". Krótkie i trafne podsumowanie rządów PO.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0