UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Jesteście, jesteście - ja na ten skromny przykład przez cały okres covidowej pandemii otrzymałem w formie różnych zaPOmóg, jako ciężko pracujący obywatel, od polskiego państwa równe. .. 0 zł. Wy - Towarzyszki i Towarzysze Kapitaluchy - PObraliście tu 5000 zł, tam 5 mln zł itp. itd. Zatem - albo oddajecie teraz tę całą kasę do budżetu państwa i wracacie z cenami swoich usług/towarów do roku 2018,albo jesteście ROSZCZENIOWE SOCJALUCHY ŻERUJĄCE GOŁĄ DUDĄ NA SŁOŃCU (a społeczeństwie:), POdające się jedynie za kapitalistów (co akurat jest nawet w 99% prawdą:)i dopóki nie wyznacie sobie uczciwie a szczerze przed lustrem: - Tak, jestem Socjalistą/Socjalistką i kocham brać tłuste zasiłki z publicznego budżetu, to nie ma Was za co tu przepraszać:)Przemyślcie to sobie pod świąteczną choinką (na Zanzibarach), elo:)#SocRev #TaxTheRich 🚩 #KapitalizmKanibalizm #libki #tvn #tusk;
RobertKoliński