UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Zdecyduj się wreszcie Dominikana jest dla biedaków czy dla łajdaków ? Miałbyś firmę, miałbyś cały ten koks, luksusowe. .. wszystko tylko czeka Twoja firma będzie socjalistyczna. PDK firmy "rozdaję co moje bo to wszystko Wasze nieroby". Jad Ci się przelał uszami, slang jak z rynsztoka a narzekasz na filtry portelu. .. dramat zostań już na tej Kubie, socjalistów tam brakuje.
Marcin40