UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te, anonimek, wyznawco tefaeunów wierzący w "wolne media", nie bądź taki cenzor, bo ci uszy widać!:)
RobertKoliński
Te, anonimek, wyznawco tefaeunów wierzący w "wolne media", nie bądź taki cenzor, bo ci uszy widać!:)
RobertKoliński