UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@RobertKoliński - A może choć zdradzisz mi dlaczego wyzywasz mnie od brunatnych? W ogóle dlaczego mnie i zresztą nie tylko mnie wyzywasz zamiast prowadzić normalny dialog na poziomie. W którym komentarzu moim zauważyłeś "z bydlęcenie, "? Bo ja mam setki Twoich komentarzy w których wszystkim ubliżasz gdzie wszystkich wyzywasz. Kolejny mój zarzut skoro chcesz być medialny i populrny chcesz poklasku to zachowaj trochę kultury a przede wszystkim pochwal się dlaczego miałbym popierać takich jak Ty opisz swoje sukcesy które osiągnąłeś dzieki swojej wiedzy. Poprostu oprócz tego że jesteś komunistą udowodnij że jesteś też normalnym człowiekiem. Chyba że sam dalej wolisz dawać sobie łapki w górę
Niszczlewactwo