UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - Przedsiębiorcy ciężko chłopie pracują, a nie proszą o zasiłek i proszę nas przeprosić. Z tarczy dostałam 5000 zł akurat na ZUS, człowieku przeproś nas, nie jesteśmy jak piszesz. .natychmiast przeproś.