UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - To kiedy startuje pańska spółdzielnia socjalna ? GM złożyła by panu życzenia Wesołych Świąt. .. ale komsomolcy tych świąt nie dostrzegają. .. To może, choć trochę rozumu w Nowym Roku. ..

GłębokaMyśl

Anuluj