UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Głupiś, po prostu mam sumienie i nie jestem byle oportunistycznym kapitaluchem-wyzyskiwaczem płynącym z prądem i rabującym swoich niewolników dla prywatnego, pazernego zysku - pod prunt płynie ino ślachetna ryba, przypominam:)
RobertKoliński