UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głupiś, po prostu mam sumienie i nie jestem byle oportunistycznym kapitaluchem-wyzyskiwaczem płynącym z prądem i rabującym swoich niewolników dla prywatnego, pazernego zysku - pod prunt płynie ino ślachetna ryba, przypominam:)

RobertKoliński

Anuluj