UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Marcin40 - PS. Dominikana to była modna, jak ja jeszcze na studiach byłem, ze 20 lat temu będzie - wtedy tam jeździły kozaki, teraz tam jeżdżą biedaki, pzdr:)

RobertKoliński

Anuluj