UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Marcin40 - PS. Dominikana to była modna, jak ja jeszcze na studiach byłem, ze 20 lat temu będzie - wtedy tam jeździły kozaki, teraz tam jeżdżą biedaki, pzdr:)
RobertKoliński
@Marcin40 - PS. Dominikana to była modna, jak ja jeszcze na studiach byłem, ze 20 lat temu będzie - wtedy tam jeździły kozaki, teraz tam jeżdżą biedaki, pzdr:)
RobertKoliński