UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - GM uważa, że jest pan czystej krwi kabotynem i nikt ani nic tego nie zmieni. Pańskie nienawistne pełne wyzwisk wypowiedzi niosą tyle treści i sensu co bełkot pijanego komsomolca. Napisał pan o sobie, ze jest pan pozytywistą. Proszę zatem zacząć swą energię pożytkować w sposób jak najbardziej pozytywistyczny. Proszę założyć spółdzielnię socjalną. Usługi produkcja, cokolwiek. Taka umysłowość jak pańska ogarnie to wszystko bez problemu. Będzie pan mógł wykazać się jako osobnik odpowiedzialny i kreatywny. Pomoże pan osobom nie potrafiącym się odnaleźć w naszej wspaniałej ojczyźnie a i sobie zapewni uczciwy grosz. Zaś czytelnicy Portelu będą zmuszeni przyznać żeś pan człowiekiem zdolnym do podejmowania konkretnego wysiłku na rzecz społeczeństwa a nie tylko do prowadzenia kretyńskiej kampanii w nadziei na ewentualny sukces wyborczy gdy jakaś partia postanowi umieścić na swej liście komsomolca co to paszczą i klawiaturą góry przenosił. Inflacja nad Wisłą miły panie to prosty efekt ciężkiej pracy Populizmu i Socjotechniki na niwie drukowania pieniądza bez pokrycia w produkcji czy usługach. Bolszewikom zawsze wydawało się, ze ich proste recepty przynoszą dobre rozwiązania. Nie inaczej jest z tymi obecnymi. Miejmy nadzieję, że wiosna zmyje ten nawóz z Polski zaś ich następcy będą mieli dosyć determinacji by rozliczyć działania PARTII i odpowiedzialnych za nie uczciwie osądzić.

GłębokaMyśl

Anuluj