UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Niszczlewactwo - Ja po prostu z tobą, zapluty hejterze ujadający tu na mnie w sposób zbydlęcony od lat, nie mam zamiaru wcale gadać i jedynie mogę się z ciebie pośmiać, to max, co możesz u mnie uzyskać, brunatny nienawistniku. Zatem sobie nie wyobrażaj i wracaj pod kamień, spod którego wypełzłeś. Żegnam się z kawalerem ozięble;

RobertKoliński