UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Jakby wyjąć parę zdań i wyciąć ten bełkot na co przedsiębiorcy wydali tarczę bo byłby z tego ciekawy rzeczowy komentarz. Ta makro inflacja na poziomie 7-8% to wierzchołek góry lodowej patrząc na ceny w sklepach. Komentarz, którym błysnąłeś po z jednym małym ale. .. Dużym ALE. .. Inflacja zaczyna się od dna piramidy produktowej. Aby coś wyprodukować potrzeba energii, aby to dowieźć docelowo potrzeba logistyki i paliwa. Inflacji nie pomaga drukowanie pieniądza i sztuczne pompowanie gospodarki. Przecież gdyby ekonomia była taka prosta Państwo drukowałoby pieniądz bez pokrycia ile wlezie. Spłaciło kredyty, dało wszystkim po 3000+ na każdego obywatela. Przegonilibyśmy Norwegię w festiwalu popularności gdzie żyje się najbezpieczniej, gdzie nikt nie obawia się o swój los i byt finansowy.


Anuluj