UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - A więc problemu nie ma bo biedaki tam jeżdżą nie krnąbrni przedsiębiorcy. Nie zapomnij tylko wysłać nam kartkę z urlopu na Dominikanie. Feletion o tym napisz do portelu okiem czytelnika spod palm; )

Marcin40

Anuluj