UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Niszczlewactwo - Jestem pozytywistą, lubię wyzwania - na przykład: - Ucywilizować w XXI wieku Polacy!; #SocRev #TaxTheRich 🚩 #Educate, #Agitate, #Organize
RobertKoliński
@Niszczlewactwo - Jestem pozytywistą, lubię wyzwania - na przykład: - Ucywilizować w XXI wieku Polacy!; #SocRev #TaxTheRich 🚩 #Educate, #Agitate, #Organize
RobertKoliński