UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Jedyne co potrafisz to ubliżyć nic więcej zero merytorycznych rozwiązań dyskusji więc tylko pozostało Ci ujadanie i krytykowanie każdego i wszystkiego

Niszczlewactwo

Anuluj