UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@­­­­­­Np - P0 nie potrzebowało tyle czasu, żeby zniszczyć Polską gospodarkę. Głodowe pensje i kilka milionôw młodych Polaków wyjechało dorabiać innych. Żyję dostatecznie długo żeby widzieć różnice między tymi ugrupowaniami. Za PO nic się nie opłacało, tylko niszczyli a sami nic nie potrafili stworzyć. Jak powiedział klasyk"piniedzy nie ma i nie będzie". Krótkie i trafne podsumowanie rządów PO.

Ttkk