33
23.09.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
po to jest ten cyrk zeby udawać ze to jest swietna szkola co oczywiscie z prawdą nie ma nic z wspolnego, a oni skoro nie potrafią pomoc wlasnym uczniom to tymbardziej nie pomogą " jakimś tam " potrzebującym
auczen39 (2016.09.24)
Jestem absolwentem III LO i mam nadzieję że Pani Maciesza dojrzała do roli nauczyciela licealnego, bo gdy prowadziła lekcję z moją klasą to........miała dziwne zachowania, które do tej pory wśród znajomych z zabawą komentujemy wracając do lat licealnych. Ehhh III LO szkoda że tak szybko ten czas przeleciał. Pozdrawiam wszystkich.
Vicemistrz (2016.09.24)
@....nak - 88.miejsce ma w Polsce LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie, 107 - II LO Elbląg, 426 miejsce- I LO Elbląg, a III LO w rankingu ogólnopolskim jest na 500 +, co może oznaczać, że równie dobrze jest na 999 miejscu!
(2016.09.24)
@Vicemistrz - Do Vicemistrz Nie nic sie nie zmieniło, i nie dojrzała z jednej strony smieszy ale z drugiej np. gdy zabrania ubierac kurtki i wchodzić do klasy gdy jest ziąb : jesien/zima przy otwartych oknach (bo jej zdaniem musimy się dotleniać-widocznie do tego stopnia aby sie trząchać z zimna)i jeszcze uparcie twierdzi, że to BRAK KULTURY to chyba jest cos nie halo, bo to jest indywidualna sprawa czy komuś jest zimno czy nie, tymbardziej, ze sama szkola jest zimna P. s ja znam definicje kultury ale nic nie było o kurtkach, ktore sie ubiera gdy jest czlowiekowi zimno, może coś sie zmienilo, bo kim, ja jestem, P. polonistka wie lepiej
karolek2 (2016.09.24)
Nauka biologii...za dużo powiedziane Notatki,notatki i jeszcze raz notatki a na pracach klasowych parę kartek zadań maturalnych gdzie na lekcjach się nie uczy młodzieży rozwiązywać zadań,wymagania są ogromne a nauczanie żadne... gratuluję
Karolina.98 (2016.09.24)

info

5  
  1
Najważniejsi są nauczyciele w szkole a uczniowie mały szczegół myślę że dyrekcja nie zauważa zależności,że jak uczniów by nie było oni by musieli sobie gdzieś indziej szukać miejsca ale kto tam będzie zwracał na to uwagę, biorą kasę i maja wywalone no czasami się powyżywaja na uczniach bo gdzieś swoją frustrację trzeba wylać
Kacperk (2016.09.24)
Bo jest Prawdę ujrzy tylko ten,który miał doczynienia z ta szkoła tzn nauczycielami,dyrekcja prawdę mówiąc w żadnej szkole nie spotkałem się z taką polityka jak u nich,brak słów niż demograficzny a oni ucznia mają za nic,sposoby nauczania, motywowania,wychowania.... Są przynajmniej nie na poziomie tej szkoły która udaje taka bez zarzutu,źle się dzieje oj źle Przykro na to patrzeć w tym wszystkim szkoda mi młodych
Darekson (2016.09.24)
@Janek2345 - Konczylem szkole w 2006 roku, wtedy dopiero zaczynali wymiane okien na korytarzach, ale nie przypominam sobie, zeby trzeba bbylo w kurtkach na lekcji siedziec
fizdzi_*izdzi (2016.09.24)
@karolek2 - Ty chyba napisales te wszystkie negatywne komentarze, opatrzyles je tylko innymi nickami?
fizdzi_*izdzi (2016.09.24)
Podziękowania dla Pana Dyrektora, który jest absolutnie wyjątkową osobą, nadająca ton szkole. .. dziękuję za 3 lata mego dziecka, które na zawsze ukształtowały w nim same dobre i pozytywne postawy.
sdfh (2016.09.24)